sobota, 12 maja 2018

Półmetek.Dziś mija tydzień od naszego przyjazdu do Chorwacji. Chyba dopiero na wakacjach człowiek czuje jak bardzo wcześniej był zmęczony. W domu zawsze jest coś do zrobienia i choć mamy do dyspozycji cały weekend, to nigdy się nie zdarzyło, żeby wypocząć tak jak wyjeżdżając w inne miejsce. Dni upływają nam różnie - raz coś zwiedzamy, raz odpoczywamy nad morzem, czy na basenie. Wiem, że niektórzy nie potrafią usiedzieć na plaży, ale ja nie mam z tym problemu. Nie mówię o opalaniu się, bo tego akurat fanką nie jestem, ale o rozkoszowaniu się ciszą i delikatnym szumem fal. 
Dziewczynki są już na tyle duże, że potrafią same pięknie się bawić, więc mamy dodatkowy komfort pozwalający na 100% uwagi a nie 150% ;)

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.
Na początku kiedy dziewczynki były zmęczone po całym dniu pełnym wrażeń, pytały kiedy pojedziemy do naszego białego domku, bo tęsknią. Tłumaczyłam im, że miejsce to tylko miejsce, rodzina jest tam, gdzie jesteśmy my. Teraz pytają kiedy wrócimy do naszego domku w Chorwacji :) 

Podobno w Polsce też przepiękna pogoda, więc życzę wszystkim wspaniałego weekendu, wypoczywajcie i relaksujcie się :) Wakacje już niedługo, więc pewnie niebawem nasze role się zamienią - to ja będę w domu a wy na urlopach.

Pozdrawiamy bardzo serdecznie wszystkich :*

7 komentarzy:

 1. Rozumiem Twoje dziewczynki ☺️ jak wyjeżdżamy na wakacje to pierwsze 3 dni tęsknię za domem, za bliskimi i ogólnie za wszystkim co zostało. Mój mąż nie umie tego zrozumieć ☺️ wyobrażam sobie jak pięknie tam macie i jak miło spędzacie czas. Mam podibnie jak Ty- uwielbiam błogie plażowanie-nie koniecznie skwiercząc na słońcu, ale po prostu celebrując tak zwany chill 😎 pozdrawiam Was serdecznie i wyciskajcie ten czas razem jak cytrynę ☺️

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy chodziłam do szkoły, były popularne tzw pamiętniki (teraz pewnie w wersji elektronicznej, albo wcale) i tam wpisywało się jakieś cytaty, wierszyki. Jednym z nich było właśnie coś tam coś tam i "wyciskaj czas jak cytrynę" :)) Tak mi się właśnie fajnie skojarzyło z tym, co napisałaś :)

   Wczoraj byliśmy na plaży do południa, więc dziś czas na jakieś małe wyjazdowe zwiedzanie. Zresztą po 25 roku życia skóra się starzeje, więc za dużo słońca to niezdrowo ;);)

   Buziaki, pozdrawiamy wszyscy serdecznie :*

   Usuń
 2. No rewelacja, korzystajcie z tego wypoczynku na maksa 😉 W naszym.związku to mój mąż jest tym "tęskniącym" za domem, oczywiście nie oznacza to, że nie lubi wyjeżdżać na dłużej - wręcz przeciwnie, oboje uwielbiamy oderwać się od codzienności i wyjechać gdzieś, najlepiej w góry i najlepiej na tydzień, ale po tych 5-6 dniach wspomina już nasz domek i nasze prywatne miejsce na ziemi 😉

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A najważniejsze - wspaniałego wypoczynku 😀😀😀

   Usuń
  2. Dziękuję kochana :) Jutro ostatni dzień, więc zamierzam wykorzystać go do końca na byczenie ;)
   Ja też tęsknię za domem, zwłaszcza za dużą kuchnią (tu jest malutka) i za zmywarką hahaha :D

   Do zobaczenia po powrocie!

   Usuń
 3. Czyli da się odpoczywać z dziećmi na wakacjach! ALLELUJA! Jest jeszcze nadzieja dla mnie i Dziubasa! :D
  Wracajcie bezpiecznie :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście kochana, że się da!
   To pierwsze wakacje, kiedy tak naprawdę wypoczęłam. Dziewczyny już są super. No i nie ukrywam, że to też duża zasługa moich rodziców, którzy byli z nami ;)

   Usuń