O Blogu

O Blogu

Witaj w Naszym Małym Światku 🙂 Cieszę się, że jesteś i mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Rozgość się i czuj się jak u siebie. Na blogu znajdziesz wiele informacji dotyczących adopcji, wychowania dziecka, ale również inne ciekawe wpisy o życiu i ludziach. Blog powstał po to, by podzielić się z innymi naszą historią i doświadczeniami. Zajmuję się szczególnie psychologią dziecka oraz przeżytą przez nie traumą. Jeżeli zastanawiasz się nad adopcją, jesteś w jej trakcie, czy wychowujesz już dziecko (adopcyjne, biologiczne) i masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia pisz śmiało! Odpowiem na każdą wiadomość 🙂
Kontakt: naszmalyswiatek@gmail.com

Nasza rodzina to prawdziwy babiniec.

Moje dwie córki:
* Elsa, starsza z sióstr, prawdziwa wielbicielka wszystkiego co niestandardowe, dziewczynka o wrażliwym sercu, kreatywna dusza z niespożytą ilością energii.
*Misia – młodsza stażem wielbicielka wszelkiego rodzaju pluszaków z ulubionymi misiami na czele. Na pozór słodka i do rany przyłóż, ale w rzeczywistości twarda, ułożona i zorganizowana. Wraz z siostrą tworzą udany zespół wzajemnie się uzupełniający.
Rodzice:
* Pan Mąż, jedyny przedstawiciel rodu męskiego. Nieoceniony tata i przyjaciel, moja druga połówka, na którą zawsze mogę liczyć. Na co dzień w świecie liczb, programów, formuł z których nic nie rozumiem, hobbistycznie pomysłowy MacGyver, który zawsze zrobi coś z niczego.
* ja– mama, autorka tego bloga, na co dzień zajmująca się nauczaniem języka angielskiego we własnej firmie, próbująca ogarnąć dom i to co z nim związane. Interesuję się psychologią, człowiekiem i chętnie oddaję się swojej nowej pasji, ogródkowi, który mam od niedawna. Zakochana w swojej rodzinie, szczęśliwa i spełniona żona i mama.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.