poniedziałek, 18 marca 2019

Jedyne takie lato.


Witajcie kochani w nowym tygodniu! Wczoraj przyszła do nas wiosna. To pierwszy taki cudny dzień w tym roku. Wprawdzie dziś jest już dużo chłodniej, ale słonko nadal świeci i można powiedzieć, że już bliżej niż dalej :) 

Bardzo jestem ciekawa jaka pogoda czeka nas w tym roku. Powiem wam szczerze, że jak żyję tyle lat na tym świecie to nie pamiętam tak długiego i gorącego lata jak w 2018. Fakt, bywało, że lipiec był gorący, ale wtedy sporo padało w sierpniu. Albo odwrotnie. Lipiec był deszczowy, ale za to sierpień był piękny. Zeszły rok był pod tym względem wyjątkowy. Wielkanoc była chłodna, ale za to potem rozpoczął się okres cudownej pogody, który prawie nieprzerwanie trwał do października. Mam nadzieję, że teraz też tak będzie. Nie ukrywam, że kocham ciepełko i ponieważ na zagraniczne wakacje wyjeżdżamy przed i po sezonie, to w pełni mogę napawać się urokami przyrody polskiej. 

Żeby nie być gołosłownym, dziś kilka fotek wiosny w naszym ogródku, a wam życzę wspaniałego tygodnia pracy. Byle do piątku!Hortensja


7 komentarzy:

 1. Lato w zeszłym roku było piękne. Czekam na nie z utęsknieniem.

  OdpowiedzUsuń
 2. No śliczne fotki, kochana, śliczne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie cudne! Ja już chcę coś zasadzić w tym roku na naszym ugorze, bo smutno jak nie wiem co!
  Na razie są plany, niebawem realizacja... :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wsadzałam kwiatki zawsze, nawet jak dom jeszcze nie stał :D Jakoś tak lubię, bo weselej jest. Możesz wsadzić w donicę a potem przenieść do gruntu jeśli nie masz jeszcze zagospodarowanego ogrodu. Tak mi na przykład radził ogrodnik, żeby z bratkami zrobić. Mówił, że kwitną wtedy całe lato.

   Usuń