Więcej

A może do Włoch? :)

Do Włoch chyba już zawsze będziemy mieć sentyment. Ci, którzy znają naszą historię wiedzą, że to właśnie tam zadzwonił TEN telefon. Od dziś działa już mój nowy blog o nazwie MAŁY ŚWIATEK PODRÓŻUJE. 

                                  www.malyswiatekpodrozuje.blogspot.com

Nie wiesz, gdzie pojechać na wakacje? Zajrzyj. Być może znajdziesz coś dla siebie. A jeśli macie już zaplanowany wyjazd do Włoch, mam nadzieję, że znajdziecie praktyczne informacje dotyczące dojazdu, parkingów, ciekawych miejsc po drodze, propozycji noclegów.
Zapraszam serdecznie!

2 komentarze

  • tygrysimy

    Ostatnie kilkadziesiąt minut spędziłam z Waszą rodziną. I faktycznie, jak przeczytałam o tym drugim telefonie w przededniu wyjazdu do Włoch to aż musiałam podzielić się tym z Mężem. Wasze przeżycia/refleksje przywołały wspomnienia. Chyba muszę odkurzyć swój blog, bo wiele chwil w codzienności się zatarło. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanych tych dużych i małych podróży.

    • izzy

      Bardzo dziękuję 🙂 Tak było naprawdę, dwa lata z kolei "przywoziliśmy" dzieci z tego uroczego kraju. Polecam wszystkim 😉 A tak na poważnie to założę się, że wystarczy zamknąć oczy i znów przeniesiecie się do czasów, kiedy to Wy przeżywaliście te pierwsze chwile razem. Czekam z niecierpliwością na wspomnienia! Pozdrawiam serdecznie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.