poniedziałek, 31 grudnia 2018

Ostatni dzień roku.

Podobno nie powinno się mówić "Święta, święta i po świętach" , ale raczej sprawić, żeby Boże Narodzenie trwało w naszych sercach jak najdłużej, czego wam kochani serdecznie życzę :) Chciałabym również bardzo podziękować wam za wszystkie życzenia, te na blogu, te mailowe, telefoniczne i karteczki, które z wielką radością wyjmowałam ze skrzynki. Mam nadzieję, że spędziliście radosny czas w gronie rodzinnym, trochę odpoczęliście i nie przybyło wam zbyt dużo w pasie ;) 
Dziś oczywiście nie sposób nie zauważyć większego poruszenia przy wszystkich sklepach i centrach handlowych. Ostatni dzień starego roku. Dla jednych szczęśliwy, inni zaś odetchną z ulgą, że się kończy. I choć w zasadzie to tylko jeden dzień, jedna minuta, jedna sekunda, która wprowadzi nas w 2019, to jednak symbolicznie granica ta zamyka udany etap lub daje nadzieję na lepszą przyszłość.

Wszystkie dziewczyny w naszym domu niestety spędziły dzisiejszy poranek u lekarza zamiast szykować się na bal, ale na szczęście to tylko wirusówka, więc liczę na jakąś wieczorną dynię zamieniającą się w karocę i wiozącą nas na jakąś imprezę ;) 

Kochani, w tym Nowym Roku życzę wam przede wszystkim takiej chwili, w której będziecie mogli stanąć obok tego wszystkiego i pomyśleć: Mam szczęśliwe życie. 
Jeżeli już spełniły się wasze największe marzenia, nie bójcie się marzyć dalej! Czerpcie z życia całymi garściami. A jeśli nadal czekacie, życzę wam, byście znaleźli na nowo te drobne radości, które dodadzą wam sił. Zmieniajcie to, co da się zmienić, ale też z pokorą przyjmijcie to, co obecnie jest w waszym życiu. Kto wie, może się okaże, że w tym momencie dostajecie najpiękniejszy i najważniejszy dar z Niebios.

Szczęśliwego Nowego Roku 2019!!
18 komentarzy:

 1. Pięknie napisane Izzy! Zdrowia dla dziewczyn, a dla Was wszystkich samych cudowności w Nowym Roku😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana, dla całej Waszej rodzinki jeszcze raz wszystkiego dobrego! Do zobaczenia w Nowym Roku, o rok starsze, ale za to bogatsze o co najmniej jedno dziecko w naszej blogowej rodzince <3 ;)

   Usuń
 2. Radości, zdrówka i ciekawych podróży w 2019! :) :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :* I Tobie również życzę kochana podróży w tym roku, szczególnie jednej, o której rozmawiałyśmy ;)

   Usuń
  2. Cały czas jest to tematem dyskusji z Dziubasem, trzeba w końcu ustalić termin :)

   Usuń
 3. Izzy, Tobie też życzę samych zwykłych, a tak naprawdę cudownych chwil w następnym roku. Ja postanowiłam sobie wykorzystać najbliższy rok naprawdę efektywnie, właśnie w myśl, że trzeba pokornie brać to co jest i budować z tego co mamy. Postaram się z moim M. zaraz ustalić kalendarz urlopów 2019, a następnie zgłaszam się do Ciebie, by ustalić chorwacką kawę :)
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O! I to mi się podoba :) Konkretnie, nie oglądając się na nic, zaplanujmy to i owo, a jak życie nas zaskoczy to ... i tak nas zaskoczy zawsze więc nie ma co za dużo myśleć. My Chorwację zostawiamy w tym roku na po sezonie, czyli pewnie wrzesień. A Wy? O jakim miesiącu myśleliście? Czekam na propozycje :)) Jej, ciekawe co ten roczek przyniesie :))

   Usuń
 4. Dołączam się do życzeń. Niech Nowy Rok przyniesie wszystko co najlepsze, zdrowie niech służy, a pogoda ducha nastraja do podróży.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo Ladyflower! Mam nadzieję, że ten rok również dla Ciebie będzie udany i to pod każdym względem - że zdrówko będzie dopisywać, że w pracy nie dadzą za bardzo popalić no i oczywiście życzę nowych sił na walkę, może w tym roku coś się zmieni? Nigdy nie jest za późno, pamiętaj o tym. Tylko nie można się poddawać. Nieustannie zaciskam kciuki :)

   Usuń
 5. Jak widzę - przede wszystkim zdrówko wam się przyda :-D A potem to już w pakieciku: radocha, szczęście, spełnianie marzeń.
  Buziaki kochani!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tia, nic mi nie mów ;) Dziękuję Olitoria i Ciebie też jeszcze raz ściskamy i życzymy wszystkiego co najlepsze. Żeby ten Nowy Rok naprawdę był nowy, a nie tylko z nazwy ;)

   Buziaki!

   Usuń
 6. Jak zawsze piękne słowa 😊 Ja Tobie życzę powodu do uśmiechu każdego dnia, dużo czasu spędzonego w radości i gronie najbliższych i po prostu zdrowia 😘

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! I jeszcze raz dla Waszej rodzinki samych radosnych chwil w tym roku, wolnych od choroby, za to pełnych uśmiechu :))

   Usuń
 7. Niech w tym 2019 roku spełnią się wszystkie Wasze marzenia, niech zdrowie dopisuje i uśmiechu nie brakuje.:*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale fajnie się zrymowało :)) Dziękuję kochana. Wasze marzenia też niech się spełniają i to jak najszybciej. Czekam z niecierpliwością na dalszy ich etap :) Zdrówka, sił, konsekwencji i siły. Niech to będzie Dobry Rok!

   Usuń
 8. Piękne życzenia. Niech ten rok wypełnia się dla Waszej Rodziny niezapomnianymi wspomnieniami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana. Niech dla całej Twojej rodzinki Nowy Rok przyniesie same radości i zdrowie. :*

   Usuń