Więcej

Uwaga! Zmiany na blogu.

Kochani, jak pewnie zauważyliście, NaszMałyŚwiatek wygląda nieco inaczej. Po 3 latach przebywania na bloggerze, przeniosłam się na WordPress. Aktualnie jesteśmy w fazie testowania nowej stronki i w związku z tym mam gorącą prośbę. Jeśli coś nie działa według was tak jak powinno, nie da się dodać komentarza, albo coś się blokuje lub cokolwiek innego, dajcie proszę znać pisząc w komentarzu albo na maila (naszmalyswiatek@gmail.com) Będę bardzo wdzięczna, gdyż z pozycji admina mogę nie wszystko wyłapać.

Z czasem postaram się, by strona była jeszcze przyjemniejsza i by łatwiej było znaleźć informacje np. dotyczące adopcji. Zależało mi też, by pokazywały się powiązane wpisy i można było wracać do pewnych tematów. Mam nadzieję, że wam się spodoba 🙂 Tymczasem pozdrawiam serdecznie i życzę udanego tygodnia!!

4 komentarze

  • Agata

    Raz, dwa, trzy, proba mikrofonu! A raczej komentarza!

    Zmiana spowodowala, ze w koncu Twoj blog dodal mi sie do listy “po ludzku” i pokazuje najnowsze posty, jeeej! 🙂

    • izzy

      O widzisz! No właśnie na to liczyłam, że takie “drobne” niedociągnięcia uda się w wordpressie nadrobić. Blogger często był taki denerwująco toporny 😉 Jeszcze kilka rzeczy zostało do zmian i dodania, ale jestem na dobrej drodze, żeby nie dostać szału, kiedy kolejny raz coś jest nie tak na starym blogu. Buziaki i dzięki jeszcze raz za info!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.