Świat w obiektywie,  Więcej

Niedziela w Magicznych Ogrodach. Czy warto odwiedzić to miejsce?

Pogoda w miniony weekend wręcz zachęcała do zorganizowania jakiejś jesiennej wyprawy. Zamiast jednak wybrać się na grzyby, odwiedziliśmy Magiczne Ogrody w Janowcu, miejsce, do którego wybieraliśmy się od dawna. 
Magiczne Ogrody to miejsce dla rodzin z dziećmi w każdym wieku, rozrywka dla dużych i małych. Zlokalizowane blisko popularnego Kazimierza Dolnego, są chętnie odwiedzane przez turystów z całej Polski. W każdym roku przybywa atrakcji, dlatego też można wracać tu i nigdy się nie znudzić.


Już na wejściu odwiedzających witają przemiłe stworki o nazwie Mordole.  


Ogrody oferują dzieciakom szereg atrakcji, począwszy od zwykłych zjeżdżalni, po park linowy, tegoroczną nowość. Dla dorosłych najważniejsza jest duża ilość ławek, na których można przycupnąć i podziwiać świetnie bawiące się szkraby 😉Ale Magiczne Ogrody to przede wszystkim rozrywka, w której bierze udział cała rodzina. Zabawy sensoryczne piaskiem, interaktywne oraz siłowe, to wyzwanie dla całej rodziny 🙂


Dziewczynkom bardzo podobało się wchodzenie do drzewa i tunelem przechodzenie do innego. Na szczęście tata i dziadek zgłosili się do tej czynności na ochotnika 😉 


Dziewczynki szalały na zjeżdżalni. 

Na miejscu znajdziecie restauracje, grill bar, lodziarnię i kawiarnię. Jest też sporo miejsca do zorganizowania własnego pikniku, także każdy będzie zadowolony. 

Hit ogrodów (według moich dzieci) – mruczące drzewa, otwierające i zamykające oczy.
…oraz marchewkowe pole.Czy warto odwiedzić Magiczne Ogrody?

Zdecydowanie tak. Jednakże polecam wam zrobić to poza sezonem lub w tygodniu. Sam pracownik mówił nam, że potrafi być tak dużo ludzi, że przy zamawianiu kawy przy barze, nie słychać  co mówi druga osoba, o doczekaniu się na swoją kolej do atrakcji nie wspominając. My nie mieliśmy z tym problemu. Skorzystaliśmy ze wszystkiego i to po kilka razy. 

Miniony weekend był ostatnim przed zimową przerwą, ale już wkrótce będziecie znów mieć okazję, by tam pojechać. Ogrody prócz atrakcji, to oczywiście przepiękna roślinność, która właśnie teraz, jesienią cieszy oko. 
7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.